Služby

Rozhodli jste podniknout svoje nápady, ale obáváte se složitého kolotoče papírování? Nebojte se začít. Rádi Vám pomůžeme. Budete se moct zabývat svým podnikáním a my se postaráme o Vaše závazky plynoucí z podnikání.

Netvrdíme, že jsme nejlepší ani nejschopnější. To musíte zhodnotit Vy. Tvrdíme, že vše děláme jak se má a jsme Vám po ruce, kdykoliv potřebujete.

Co jsme schopni pro vás udělat si můžete projít níže.

Daňový servis

Daňové poradenství poskytujeme všem našim klientům. Vedeme-li vám účetnictví, automaticky zpracováváme daňová přiznání, kontrolní nebo souhrnné hlášení či přehledk k OSS (podrobněji viz vedení účetnictví).

Pokud využijete služeb našeho daňového poradenství prostudujeme Vaše účetní výkazy a dle platné legislativy co nejvíce snížíme Vaše daňové odvody.

Písemné stanovisko jsme v naprosté většině případů schopni připravit během 36 hodin. Objeví- li se nečekaný či složitý problém při vašem podnikání, neváhejte využít našeho poradenství. Ušetříte čas i náklady za školení. Mějte při řešení neobvyklých a složitých kauz klid a záruku profesionálních služeb.