Účetní a daňová kancelář

Ke spolupráci je potřeba důvěra. Proto jsme se rozhodli se Vám více představit.


Kdo jsme a čím Vám můžeme pomoci

Neottia je účetní společnost nyní se sídlem na Praze - západ, která poskytuje své služby od roku 2004. Zaměřujeme se především na externí vedení účetnictví a daňové poradenství, ale pomáháme i účetním se složitějšímy případy nebo máme dohled nad účetnictvím ve vašich účtárnách.

Pokud jste zatím měli s účetnictvím či daněmi starosti nebo problémy, rádi bychom Vám ukázali, že to jde i jinak.

Vždy hájíme zájmy našeho klienta podle platné legislativy. Za každých okolnotí se snažíme najít nejvhodnější řešení problému, reálné zhodnocení situace a otevřené a férové jednání vůči našim klientům. Samozřejmostí je maximální diskrétnost a dodržování zákonných a etických norem.

Našim klientům poskytujeme kvalitní, komplexní a přitom cenově dostupný účetní servis. Zpracováváme účetnictví i daňovou evidenci podnikatelům i právnickým osobám, dále daňová přiznání, včetně zastupování klientů před správcem daně a jinými institucemi. S Vaším účetnictvím tedy můžeme pouze pomáhat nebo ho za Vás zcela převzít. Sami si určíte jestli všechno máme dělat my nebo něco Vy a něco my nebo jestli umíte účtovat sami a chcete jenom dohled nad složitějšími případy.

Cíle

Snažíme se přizpůsobit chodu Vaší společnosti a nenarušovat tak naší prací tu Vaši. Pracujeme tak, abychom měli spokojené zákazníky, kteří nám důvěřují.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Jiří Formánek

"Nejde nám o to, abychom byli nejlepší mezi konkurencí. Jde nám o to, aby byli spokojení naši klienti, a proto se sami snažíme být co nejlepší."

Napište nám, napište si o cenovou kalkulaci, zavolejte a zjistěte si co jsme pro Vás schopní udělat a rozhodněte se, co je pro Vás nejlepší.